18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Preferuari

Etiketim: preferuari

Donaldi apo Romeo, kush është i preferuari i Bora Zemanit

0
Donald dhe Romeo Veshaj janë binjakët që konfuzojnë më shumë publikun. Në fakt, që të arrish t’i dallosh duhet t’i njohësh shumë mirë. Ata...

‘Çapkëni’ i familjes Beckham, Brooklyn i preferuari i modeleve

0
Brooklyn Beckham ka filluar një lidhje të re me modelen e njohur. Brooklyn Beckahm para pak javëve i dha fund lidhjes disa mujore me modelen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS