18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Preferon

Etiketim: preferon

Theo Hernandez nuk dëshiron të transferohet te PSG, preferon Milanin

0
Theo Hernandez është i vendosur të qëndrojë te Milan. Mbrojtësi spanjoll do të kundërshtojë çdo lëvizje në drejtim të PSG, për të qëndruar te Milan,...

Ozil preferon MLS ose Superligën e Turqisë

0
Mesut Ozil me shumë gjasë do të largohet nga Arsenal. Mesfushori turk, Mesut Ozil, sipas të gjitha gjasave po kalon sezonin e fundit me skuadrën...

Mesfushori i Atletico Madridit preferon skuadrën e Arsenalit para PSG-së

0
Mesfushori i Atletico Madridit, Thomas Partey është i lidhur ngushtë me një largim të mundshëm nga skuadra e Diego Simeone. Siç raportojnë mediat e huaja...

Werner preferon transferimin jashtë vendit sesa te Bayern

0
Synimi i Interit, Liverpoolit dhe Juventusit, Timo Werner, është rrëfyer se si ai më mirë do të lëvizte jashtë vendit sesa të bashkohej me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS