18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prefekti

Etiketim: prefekti

Situata në Ishullin e Sazanit plotësisht nën kontroll, thotë Prefekti i...

0
Situata e zjarreve në Ishullin e Sazanit është vënë plotësisht nën kontroll dhe po shkohet drejt eliminimit të të gjitha vatrave.Kështu u shpreh prefekti...

Jep dorëheqjen prefekti i qarkut Lezhë: Do vijoj të jem aktor...

0
Gjokë Jaku ka dhënë dorëheqjen nga posti i prefektit të qarkut Lezhë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë zyrtari me anë të një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS