20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prefektët

Etiketim: prefektët

Termetet, Rama mbledh prefektët: Shteti të vendoset në Durrës – Lajmi...

0
Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes me drejtues të ministrisë së Mbrojtjes, Ministrisë së Brendshme, Emergjencës Civile dhe Rezervës së Shtetit, i kërkoi perfektëve që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS