9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Preçi

Etiketim: Preçi

Rreziqet e amnistisë fiskale, Preçi: Përfitues janë politikanët dhe oligarkët

0
Projektligjin për amnisitinë fiskale dhe penale për deklarimin e pasurive shihet me skepticizëm nga ekspertët, të cilët vlerësojnë se nisma do të sjellë injektimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS