14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Precedentë

Etiketim: precedentë

Sarandë, grabisnin fshatrat e minoritetit grek, prangosen 2 persona me precedentë...

0
Policia e Sarandës godet një grup grabitësish të fshatrave të minoritetit grek. Në pranga ka rënë Mentor Bejko, 44-vjeç, lindur dhe banues në fshatin Gjashtë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS