9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prapaskenën

Etiketim: prapaskenën

Dana zbulon prapaskenën

0
Presidenti i UFC, Dana White, ka komentuar për herë të parë largimin e Conor McGregor nga sporti që drejton. Ai ka hedhur poshtë zërat e...

Pjanic zbulon objektivin e Juventus-it dhe prapaskenën e 2014-ës

0
Miralem Pjanic është rrëfyer në një lidhje direkte në Instagram me issh-futbollistin brazilian Sonny Anderson. Boshnjaku, i cili jepet drejt largimit nga bardhezinjtë për shkak...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS