17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prapashticë

Etiketim: Prapashticë

Mustafa: Ardhja e Ramës në Prapashticë ishte shenjë kujdesi dhe nder...

0
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook tregoi për takimin e tij me kryeministrin shqiptar Edi Rama që u zhvilluar mëngjesin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS