9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prapa

Etiketim: prapa

Ish-Miss Shqipëria e bën nxehtë duke u fotografuar nga prapa

0
Trejsi Sejdini ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve. Modelja shqiptare, ka provokuar ndjekësit me fotot e fundit në bikini. Teksa po i shijon pushimet në vendin...

Freedom House: Shqipëria, hapa prapa në demokraci

0
Organizata Freedom House me qendër në Uashington tha se demokracia në Shqipëri pësoi rënie gjatë vitit 2019, duke materializuar shqetësimet për rritjen e autoritarizmit...

Nga prapa dukej normale, por kur u kthye përballë, e dashura...

0
Që kur marrëdhënia e saj me Ben Affleck u bë publike, Ana de Armas ka rrëmbyer vëmendjen e paparacëve dhe kohët e fundit, u fotografua...

Mesazhi prekës prapa golit të yllit të Man Unitedit

0
Mason Greenwood i Manchester Unitedit ia dedikoi golin ish-bashkëlojtarit të tij, Angel Gomesit, gjatë fitores kundër Brightonit, pasi Gomes dhe Djajtë e Kuq s’arritën...

Hajdari braktis tryezën për “Zgjedhoren”: Nuk kam ardhur këtu të merrem...

0
Rudina Hajdari ka braktisur pasditen e së martës tryezën e Këshillit Politik për reformën zgjedhore. Në një prononcim për mediat, deputetja tha se në takim...

Kourtney Kardashian prapa në kohë, publikon foto tërheqëse

0
Kourtney Kardashian ka shpërndarë një foto të vjetër të saj në Instagram të mërkurën. Ylli 41 vjeqar i Keeping Up With The Kardashians dukej e...

Ylli i Manchester City: Liverpooli na ka lënë shumë prapa

0
Ilkay Gundogan e pranon se Manchester City ka ngelur shumë prapa Liverpoolit në garë për titull këtë sezon në Premierligë. Pep Guardiola e udhëhoqi Cityn...

Challandes: Ferri është prapa futbollit me dyer të mbyllura

0
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka parodizuar me thënien e filozofit Jean-Paul Sartre, duke thënë se ferri është prapa futbollit me dyer të mbyllura. Sartre...

Shembja e Teatrit, Basha: Do mbështesim protestat, Rama e Veliaj prapa...

0
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha pas protestës dha një mesazh të shkurtër, sipas të cilit PD do të jetë në krah të çdo qytetari...

Kjo është arsyeja prapa se pse aeroplanet lyhen me ngjyrë të...

0
Çdo kompani avionësh ka logon edhe emrin e saj në bishtin e aeroplanit, por shumica prej tyre janë të lyer me ngjyrë të bardhë. Pse?...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS