9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranvere

Etiketim: pranvere

Çfarë pranvere na pret? Ja çfarë paralajmëron AcuuWeather

0
Bazuar në parashikimet afatgjata sezonale nga faqja shumë e njohur amerikane për parashikim të motit AccuWeather, sivjet na pret pranverë e hershme dhe e...

Rindërtimi, proces i vonuar/ Ndërtimi i shtëpive të reja u premtua...

0
Pasi e quajti konferencën e donatorëve në Bruksel një sukses, nga ku u mblodhën mbi 1 miliard euro për rindërtimin e Shqipërisë pas tërmetit...

Rindërtimi, proces i vonuar/ Ndërtimi i shtëpive të reja u premtua...

0
Pasi e quajti konferencën e donatorëve në Bruksel një sukses, nga ku u mblodhën mbi 1 miliard euro për rindërtimin e Shqipërisë pas tërmetit...

Gratë që bëhen nëna në pranverë ose dimër preken më pak...

0
Gratë që bëhen nëna në dimër apo në pranverë kanë më pak gjasa për t’u prekur nga depresioni pas lindjes, thonë ekspertët amerikan, raporton...

Gratë që bëhen nëna në pranverë ose dimër preken më pak...

0
Gratë që bëhen nëna në dimër apo në pranverë kanë më pak gjasa për t’u prekur nga depresioni pas lindjes, thonë ekspertët amerikan, raporton...

Taylor Swift, si lule pranvere

0
Izolimi e ka frymëzuar të bëjë mjaftë eksperimente flokësh. Dhe Taylor Swift e dëshmoj se ajo u bashkua me ahengun në Instagram të shtunën duke...

Sali Berisha mbush 75 vjet: Kjo vjeshte, si nje pranvere e...

0
Sali Berisha ka mbushur diten e sotme plot 75 vjet dhe ne jete pervjetor ai ka ndare nje mesazh ne faqen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS