16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranuan

Etiketim: pranuan

Dikur as nuk e pranuan në audicione si konkurrente, sot Bebe Rexha e ftuar speciale si mentore pë…

Dikur as nuk e pranuan në audicione si konkurrente, sot Bebe...

0
Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, viteve të fundit është shquar si një nga zërat më të famshëm të zhanrit pop në muzikën...

4 mijë euro gjobë ndaj dy të akuzuarve pasi pranuan se...

0
Kastriot dhe Besart Kastrati, janë dënuar me nga 2 mijë euro gjobë secili veç e veç, pasi pranuan se në shkurt të 2021-ës, në...

Alketa Vejsiu flet për Festivalin në RTSH: 30 personalitete nuk pranuan...

0
Prezantimi i Alketa Vejsiut në “Eurovision” shkaktoi bujë të madhe në Shqipëri, sepse ajo ishte hera e parë që një moderarore shqiptare prekte skenën...

Të mbetur në kampet e Sirisë, Trump: Fola me Evropën, por...

0
Për xhihadistët dhe familjarët e tyre që shkuan nga Evropa në Siri për t’ju bashkuar ISIS-t dhe që tashmë mbahen në kampet e administruara...

Nuk e pranuan në Festivalin e RTSH, “shpërthen” Erik Lloshi

0
Prej ditësh Festivali i fundvitit në RTSH është vënë në qendër të kritikave, për shkak se thuhet se është paracaktuar fituesi. Mirëpo këngëtari Erik Lloshi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS