19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pranonin

Etiketim: pranonin

U arratisën se nuk u pranonin lidhjen, gjenden të miturit e...

0
Dy adoleshentë, një vajzë 13 vjeçe dhe një djalë 15 vjeç, ishin zhdukur pa gjurmë që prej së shtunës së javës së kaluar, por...

Nënë e bijë të vetëflijuara në banesë/ Fqinja: Kishte dy vjet...

0
Tirana u trondit mbrëmjen e djeshme pas një ngjarje tepër të rëndë, ku në Kombinat u gjetën të vetëvrara nënë e bijë Zhaneta dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS