21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranoni

Etiketim: pranoni

Rama i përgjigjet opozitës jashtëparlamentare: Pranoni realitetin, mos kushtëzoni Këshillin Politik…

0
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Partisë Demokratike, lidhur me tryezën e Këshillit Politik, duke thënë se duhet pranuar realiteti dhe të mos vendosin...

Khabib: Gjendja është e rëndë, mos pranoni mysafirë për Bajram, e...

0
Kampioni i botës në kategorinë e lehtë në UFC, Khabib Nurmagomedov, u ka bërë thirrje të gjithë bashkëfetarëve myslimanë të mos shkojnë për vizita...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS