16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranojne

Etiketim: pranojne

Arilena shfaqet e lumtur krah të dashurit në bregdet, çifti pranojnë...

0
Arilena po i shijon pushimet me të dashurin e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka gjetur po ashtu pak kohë për veten. Ajo së...

Dafina Zeqiri iu “qesh në fytyrë” serbëve që nuk e pranojnë...

0
Dafina Zeqiri është një nga artistët e shumtë që kanë reaguar ndaj gabimit të kompanisë ‘Apple’ e cila kishte vendosur Kosovën si pjesë të...

Dhuna në futboll, Tufa: Nuk pranojnë rezultatin, siç është vendi ashtu...

0
Duke komentuar rezultatet e kategorisë superiore, gazetari Bashkim Tufa e zhvendosi vëmendjen tek episodi i dhunës ditën e djeshme në ndeshjen mes Tërbunit dhe...

Me “Hepatit B” nuk e pranojnë në Akademinë e Sigurisë, rasti...

0
E drejta e shtetasve për arsim është një nga të drejtat themelore e garantuar nga neni 57 të Kushtetutës. Gjatë vitit 2019 janë administruar...

Momente paniku/ Burri kërcënon pasagjerët e aeroplanit se do t’i vrasë...

0
Një episod aspak i hijshëm është shënuar në një fluturim të linjës ajrore “Alaska Airlines” në SHBA. Një pasagjer i veshur me maskë...

6 gjërat që femrat bëjnë para seksit, por nuk i pranojnë

0
A nuk do të ishte thjesht e mrekullueshme sikur seksi spontan në jetën reale do të ishte po aq i mirë sa në filma? Imagjinoni...

Fantazinë seksuale të cilën femrat e ëndërrojnë, por nuk e pranojnë

0
Përderisa ana fizike e seksit e ka rëndësinë e vet, fantazia dhe imagjinata shpeshherë nuk e marrin vëmendjen e duhur dhe çiftet nuk e...

Ushtarët kolumbianë pranojnë përdhunimin e minorenes nga popullsia indigjene

0
Shtatë ushtarë kolumbianë u arrestuan dje pasi pranuan abuzimin seksual ndaj një 12-vjeçareje nga grupi indigjen kolumbian Embera Katio, tha prokurori i përgjithshëm i...

Vajzat e këtyre shenjave të horoskopit nuk pranojnë asesi dominimin nga...

0
Gratë e forta nuk presin që gjërat t’i gjejnë gati nga meshkujt. Ato nuk ulen këmbëkryq për të pritur të surprizohen si me magji, nuk...

Shenjat e Horoskopit nuk “pranojnë” të rriten

0
Astrologët i konsiderojnë shenjat e mëposhtme të horoskopit si njerëz që nuk rriten kurrë pavarësisht viteve që kalojnë. Binjakët Një dashnor vërtet dinamik, sportiv, shoqëror dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS