9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranohen

Etiketim: pranohen

Justin Bieber dhe Hailey nuk pranohen në një restorant në New York për shkak se nuk kishin bërë r…

Justin Bieber dhe Hailey nuk pranohen në një restorant në New...

0
Fituesi i dyfishtë i "Grammy", Justin Bieber dhe gruas së tij Hailey thuhet se iu refuzua hyrja dhe një tavolinë në restorantin italian "Carbone"...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS