17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranoft

Etiketim: pranoft

Robert Berisha: Zoti ju pranoftë agjërimin dhe lutjet, ju pafsha të gjithëve duke qeshur kështu s…

Robert Berisha: Zoti ju pranoftë agjërimin dhe lutjet, ju pafsha të...

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Robert berisha, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.Ai në fund të Muajit të Shenjtë të Ramazanit, vendosi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS