19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prano

Etiketim: Prano

Shoqëria civile thirrje kryeministrit të tërheqë ligjin ‘Anti-shpifje’: Prano opinionin e...

0
Organizata të shoqërisë civile kanë përshëndetur dhe falenderuar  opinionin e ekspertëve të Komisionit Europian për Demokraci Përmes Ligjit (Komisioni i Venecias) për analizën e...

Shoqëria civile thirrje kryeministrit të tërheqë ligjin ‘Anti-shpifje’: Prano opinionin e...

0
Organizata të shoqërisë civile kanë përshëndetur dhe falenderuar  opinionin e ekspertëve të Komisionit Europian për Demokraci Përmes Ligjit (Komisioni i Venecias) për analizën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS