9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pranishem

Etiketim: pranishem

I pranishëm dhe Rama” Gjiknuri propozon mbledhjen e Këshillit Politik nesër

0
Pas mbledhjes ku u arrit marrëveshja mes PS dhe opozitës parlamentare për votimin e paktit të 5 qershorit dhe hapjes së listave, Damian Gjiknuri...

10 vjetori i marredhenieve diplomatike mes Kosovës dhe Japonise, Meta i...

0
Presidenti Meta gjatë qëndrimit në Japoni ka marrë pjesë edhe në ceremoninë e organizuar me rastin e 10-vjetorit të vendosjes së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS