18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranish

Etiketim: pranish

​KOK-u shënon Ditën Botërore të Sportit dhe Mjedisit, i pranishëm edhe...

0
Në Ditën Botërore të Sportit dhe Mjedisit, Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) po organizon aktivitete sportive në sheshin "Zahir Pajaziti" të Prishtinës.Disa nga këto...
Festivali i Filmit në Kanë – disa nga yjet të pranishëm në ngjarjen më të madhe vjetore

Festivali i Filmit në Kanë – disa nga yjet të pranishëm...

0
Festivali i Filmit në Kanë 2022 nisi zyrtarisht sot më 17 maj dhe përfshin gjithsej 12 ditë deri më 28 maj.Disa nga yjet tanë...
Bora Zemani shkëlqen në eventin e Valdrin Sahitit – i pranishëm edhe Donald Veshaj

Bora Zemani shkëlqen në eventin e Valdrin Sahitit – i pranishëm...

0
Kreatori i njohur dhe shumë i suksesshëm shqiptar, Valdrin Sahitit sonte (e hënë) ka organizuar sfilatën e radhës për të prezantuar koleksionin e ri...
Mbi 12 mijë njerëz të pranishëm në koncert, Maluma dhe menaxheri i tij ateruan në Shqipëri me kën…

Mbi 12 mijë njerëz të pranishëm në koncert, Maluma dhe menaxheri...

0
Këngëtari kolumbian me famë botërore, Maluma, ka mbajtur një koncert në Tiranë mbrëmjen e 14 marsit.Ai performoi para mijëra qytetarëve në sheshin "Nënë Tereza",...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS