10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pranimeve

Etiketim: pranimeve

Çifti hollivudian bie dakort të pranojë fajësinë lidhur me skandalin e...

0
Aktorja e Hollivudit Lori Loughlin dhe bashkëshorti i saj me profesion stilist Mossimo Giannulli, kanë rënë dakord të pranojnë fajësinë në një skandal që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS