14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prani

Etiketim: prani

Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen me krenari se gjyshja ia mësoi vetëkënaqë…

Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen...

0
Pas skandalit në 'Oscars 2022', familja Smith vazhdon të jetë e përfolur dhe çdo ditë shfaqen regjistrime të reja, të cilat sipas shumëkujt janë...
Linda Halimi: Më kanë ngacmuar në prani të bashkëshortit

Linda Halimi: Më kanë ngacmuar në prani të bashkëshortit

0
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi pavarësisht se është mjaft aktive në rrjetet sociale ajo ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri...

Fëmijët sillen më keq në prani të nënës. Ja përse…

0
Për shumë prindër duket e çuditshme për mos të thënë absurde, kur dëgjon nga mësuesit se në shkollë fëmija i tyre sillet si një...

Tiranë, Reforma zgjedhore, bisedime në prani të ambasadorëve

0
Në Shqipëri bisedimet mes palëve politike për reformën zgjedhore u zhvilluan sot me praninë e ambasadores amerikane Yuri Kim, atij të Bashkimit europian Luigi...

Gjërat që një çift nuk duhet t’i bëjë në prani të...

0
Kur dy njerëz janë të dashuruar, pjesa tjetër e njerëzve pothuajse nuk ekziston. Sjellja e tillë i nevrikos njerëzit që ndodhen afër tyre, mirëpo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS