9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Prandaj

Etiketim: prandaj

“Je ndërtuese prandaj të djeg”, debate të forta mes Veliajt dhe...

0
Komisioni Hetimor për Inceneratorët u përfshi nga debate mes kryetares Jorida Tabaku dhe kreut të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i cili është thirrur...

Është e dëmshme të konsumosh shumë fibra, prandaj duhet të siguroheni...

0
Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është të sigurohemi që po marrim mjaftueshëm fibra në baza të rregullta. Lënda ushqyese është thelbësore për...

Të gjithë turpërohemi, prandaj nuk i dimë simptomat dhe shkaktarët: Shenjat...

0
Te femrat shfaqet edhe thatësia e vagjinës, si edhe dhembja në pjesën e poshtme të shpinës, sepse kanceri bën presion në vagjinë Kanceri i anusit...

Adhurim Demi: Njerëzit që e shikojnë “Çka ka shpija”, janë të...

0
Pas këshilltarit të Kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, Luan Dalipi i cili e quajti serialin “Çka ka shpija” degjenerues, pati reagime të shumta edhe...

Jeta është e vështirë, prandaj trajtoni njerëzit me zemërgjerësi dhe respekt

0
Është zemërthyese fakti kur e shohim se në çfarë shoqërie jemi shndërruar. Dikur ka qenë koha kur njerëzit kanë qenë më zemërgjerë, më të mëshirshëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS