19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Praktikën

Etiketim: praktikën

15 të rinj përfundojnë praktikën e punës në Bashkinë e Tiranës,...

0
Bashkia e Tiranës ofron një mundësi praktike mësimore për të rinj dhe të reja që ndjekin studimet e larta universitare, jo vetëm për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS