10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Praktikë

Etiketim: praktikë

5 këshilla praktike për kujtesë të mprehtë në çdo kohë

0
Shëndeti i mirë i trurit do të thotë edhe shëndet i mirë i të gjithë trupit dhe jetë e gjatë. Kur flasim për kujdesin...

Dhjetë mijë të rinjve do t’iu mundësohet puna praktike

0
Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve e Kosovës në bashkëpunim me UNICEF-in do të mundësojë punën praktike për 10 mijë të rinjë.Kështu tha ministri, Hekuran...

5 këshilla praktike që do ta bëjnë grimin tuaj të qëndrojë...

0
Një ndër dëshirat e mëdha që kemi ne vajzat është që grimi të duket gjatë gjithë ditës po aq i freskët sa në mëngjes...

Pesë këshilla praktike që do ta bëjnë grimin tuaj të qëndrojë...

0
Një ndër dëshirat e mëdha që kemi ne vajzat është që grimi të duket gjatë gjithë ditës po aq i freskët sa në mëngjes...

Metodat praktike dhe mjaft efektive për një larje të përsosur të...

0
Atletet përfaqësojnë një nga ato “must have” që nuk duhet të mungojnë asnjëherë edhe nëse me kalimin e kohës priren të marrin një hije...

Unifikimi i çmimeve, Malaj: Një praktikë e tillë nuk gjendet askund

0
Zinxhiri i abuzimit nga fermeri te konsumatori, me vlerën e fruta perimeve, solli reagimin e zëvendës kryeministrit Erion Braçe, i cili pak ditë më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS