18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Praktik

Etiketim: praktik

Snapchat-i po vjen me një dron praktik e të vogël –...

0
Më shumë se pesë vjet pasi publikoi Spectacles, Snap rikthehet me një produkt të dytë harduerik, dhe këtë herë pajisja fluturon.Siç bëhet e ditur,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS