26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pragmatizmit

Etiketim: pragmatizmit

Borell: Pres dialog në frymën e kompromisit dhe pragmatizmit

0
Përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri, Josep Borrell, tha se inkurajon Kosovën dhe Serbinë që të zhvillojnë një dialog...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS