19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet PPEtë

Etiketim: PPEtë

Spartak Ngjela: PPE-të ngrenë problemet e këtyre këtu që s’dinë të...

0
Shqipëria do duhet të përmbush, si fillim 15 kushte, me qëllim avancimin e hapjes së kapitujve për t’u anëtarësuar në Bashkimin Europian. Ky ishte dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS