10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet PPEsë

Etiketim: PPEsë

Zgjedhorja/ Deklarata e PPE-së: Reforma të zbatohet në zgjedhjet e ardhshme...

0
Përmes një deklarate në Parlamentin Evropian, grupi i Partisë Popullore Evropiane ka thënë se vazhdon të përkrahë Shqipërinë në udhën e saj drejt Bashkimit...

Deklarata e fortë e PPE-së për Shqipërinë: Zgjedhje të njëkohshme parlamentare...

0
Përmes një deklarate në Parlamentin Evropian, grupi i Partisë Popullore Evropiane ka kërkuar që Shqipëria të zhvillojë zgjedhje të njëkohshme parlamentare dhe lokale me...

Mesazhi mbështetës i Presidentit të PPE-së, Basha: Mirënjohje për mbështetjen e...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  ripostoi në Twitter mesazhin e Presidentit të Partisë Popullore Europiane, Donald Tusk, duke i shprehur mirënjohjen për mbështetjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS