21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet PPE

Etiketim: PPE

“Zgjedhje të lira dhe të ndershme”/ PPE: Marrëveshja për Reformën Zgjedhore...

0
“Grupi i Partive Popullore Evropiane mirëpret marrëveshjen politike për Reformën Zgjedhore të arritur në Shqipëri. Ne këmbëngulim që kjo reformë duhet të përmbyllet dhe...

PPE reagon për Shqipërinë: Zgjedhje parlamentare dhe lokale me Kodin e...

0
Përmes një deklarate të bërë publike në media, grupi parlamentar i Partisë Popullore Evropiane, PPE reagon në lidhje me situatën politike në Shqipëri. Sipas Michael...

Grupi i PPE në Parlamentin Evropian: PD të angazhohet plotësisht në...

0
Zëvendëskryetari i Grupit të PPE-së në Parlamentin Evropian, Andrey Kovatchev i ka bërë thirrje Partisë Demokratike që të bëhet pjesë e reformës zgjedhore. Përmes një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS