18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pozojnë

Etiketim: pozojnë

Xhensila dhe Arilena shkëlqejnë në të bardha, këngëtaret pozojnë krah njëra-tjetrës

0
Pak ditë më parë Arilena Ara festoi ditëlindjen e 22-të dhe vendosi të bëjë një festë në bregdet ku kishte të ftuar shumë emra...

Si rrallë herë, modelet seksi pozojnë nën ujë

0
Një fotograf në SHBA ka realizuar një fotosesion tejet interesant të disa modeleve nën ujë. Mitchell Brown, 26-vjeç nga Ohio, ka fotografuar partneren e tij...

Tuna dhe Soni pozojnë së bashku, takohen në Prishtinë!

0
Padyshim se Tuna dhe Soni janë dy këngëtare mjaft të njohura, madje prej shumë vitesh janë pjesë e skenës muzikore shqiptare. Vazhdimisht sikur Soni...

Agnesa Vuthaj dhe Ariana Fejzullahu pozojnë me veshje tradicionale

0
Ariana dhe Agnesa duken shumë bukur në veshje tradicionale. Si Agnesa Vuthaj ashtu edhe Ariana Fejzullahu janë shumë aktive me postime në rrjete sociale, dyshja...

Rita Ora duket atraktive e mbuluar me shami, teksa me të...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të qëndrojë e izoluar në një shtëpi në fermë në veri-perëndim të Londrës. Ajo atje është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS