16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozojë

Etiketim: pozojë

Vajza e Lutfi Hazirit s’heziton të pozojë në bikine, ka çfarë...

0
Kënga Haziri njihet si një nga vajzat më seksi, e këtë e dëshmon edhe më tepër me fotografitë e saj të fundit. Vajza e të...

“Do bëj foto nudo”- Vajza e pranon publikisht se do pozojë...

0
Sabiani dhe vajza e tij Keisi Medini kanë një marrëdhënie shumë shoqërore së bashku. Baba e bijë e tregojnë këtë në çdo intervistë ku shfaqen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS