9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozoj

Etiketim: pozoj

E dashura e re e Kanye Westit, Chaney Jones vazhdon të pozojë si një ‘kopje’ e Kim Kardashianit

E dashura e re e Kanye Westit, Chaney Jones vazhdon të...

0
Ajo ka gjetur famë falë marrëdhënies së saj me reperin Kanye West dhe ngjashmërisë së saj të jashtëzakonshme me ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian.Dhe...

Almeda krenare me ‘look-un’ e ri, nuk heziton të pozoj para...

0
Almeda Abazi është njëra nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo përfaqëson bukurinë shqiptare në tregun turk, ku ka korrur shumë suksese dhe komentohet...

Trajnimi që i duhet qenit tuaj në mënyrë që të pozoj...

0
Nëse qeni juaj nuk bashkëpunon kur përpiqeni të bëni fotografi të mira të tij, ju nuk jeni vetëm. Nëse bëni fotografi të qenit tuaj,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS