20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pozivitetin

Etiketim: pozivitetin

Meghan Markle flet për ‘pozivitetin’ e saj

0
Meghan Markle është shfaqur në një intervistë të re përmes një video-lidhje në rolin e saj si Smart Ëorks, se sa shpresëdhënëse dhe pozitive...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS