9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pozitivisht

Etiketim: pozitivisht

Studimi: Kujdesi për nipërit ndikon pozitivisht në shëndetin mendor

0
Kërkimet kanë treguar se të moshuarit do të ndihen më pak të vetmuar nëse i marrin nipërit e mbesat në këndin e lojërave ose...

​Çokollata ndikon pozitivisht në shëndetin e zemrës

0
Çokollata, përveç që e bën një person të lumtur, është gjithashtu shumë e dobishme për shëndetin e zemrës, kanë konfirmuar shkencëtarët amerikanë. Studimi, i zhvilluar...

Mendësia e fiksuar apo e rritjes, cila ndikon më pozitivisht në...

0
Vendi i punës padyshim se është vendi ku vijnë në pah idetë, planet dhe mendësia jonë. Ne e kalojmë gjysmën e ditës sonë në...

Mediat italiane vlerësojnë pozitivisht Gjimshitin

0
Atalanta mposhti Napolin, mediat italiane vlerësojnë pozitivisht Gjimshitin. Ja nota për shqiptarin Atalanta mposhti me rezultatin 2-0 Napolin ditën e djeshme, në një ndeshje ku...

Adriana Matoshi thotë se ndarja nga bashkëshorti ka ndikuar pozitivisht

0
Adriana ka folur haptas rreth ndarjes nga bashkëshorti. Adriana Matoshi është shumë e angazhuar në profesionin e saj si aktore, ndërsa kujdes të madh iu...

Adriana Matoshi thotë se ndarja nga bashkëshorti ka ndikuar pozitivisht

0
Adriana Matoshi është shumë e angazhuar në profesionin e saj si aktore, ndërsa kujdes të madh iu kushton edhe fëmijëve. Aktorja është shumë aktive në...

Si ndikon karantina pozitivisht në shëndetin tonë mendor?

0
COVID-19 po bën kërdinë në të gjithë botën, duke i kushtuar njerëzimit qindra mijëra jetë, duke karantinuar popullsi të tëra, e jo vetëm. Ndërsa...

Si ndikon karantina pozitivisht në shëndetin tonë mendor

0
COVID-19 po bën kërdinë në të gjithë botën, duke i kushtuar njerëzimit qindra mijëra jetë, duke karantinuar popullsi të tëra, e jo vetëm. Ndërsa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS