16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozitës

Etiketim: pozitës

“Do duhet bashkëpunim i pozitës dhe opozitës”/ Listat e hapura, ambasadorja...

0
E pranishme në Pogradec, ambasadorja franceze Christine Vasac u pyet në lidhje me diskutimet e PD-së dhe PS-së për listat e hapura dhe aleancat...

“Do duhet bashkëpunim i pozitës dhe opozitës”/ Listat e hapura, ambasadorja...

0
E pranishme në Pogradec, ambasadorja franceze Christine Vasac u pyet në lidhje me diskutimet e PD-së dhe PS-së për listat e hapura dhe aleancat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS