18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozitë

Etiketim: pozitë

Anëtari i PD vendos në pozitë zv-ministrin: Si do të jetosh...

0
Rritja e çmimeve për familjet shqiptare ka sjellë një debat të ashpër mbrëmjen e djeshme. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Dorian Teliti,...

Haliti me pozitë të rëndësishme në rrafshin ndërkombëtar 

0
Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Notit të Kosovës, Astrit Haliti, emërohet në një pozitë të rëndësishme në rrafshin ndërkombëtar. Haliti është anëtari më i...

Sa para marrin klubet në La Liga: Çmimet se sa ofron...

0
Në shikim të parë ndeshja mes Eibar dhe Real Valladolid, mund të duket që nuk do të qojë shumë peshë, por realisht aty ka...

Burrat e Kosovës që vraponin nëpër ara në vitin 1992-1993, njëri...

0
Dy gjëra u dashtë t’i mendosh para se të marrësh rrugën për të shkuar në një ndeshje sportive në vitet e 90-ta: Po të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS