18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozita

Etiketim: pozita

Lulzim Basha jep dorëheqje nga pozita e kryetarit të Partisë Demokratike

0
Lulzim Basha ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Partisë Demokratike."Kam vendosur të hedh një hap pas duke u dorëhequr nga detyra e...

Cila është pozita e shpejtë e seksit dhe cilat janë përfitimet?

0
Jo të gjitha pozicionet e seksit duhet të nënkuptojnë përvetësimin e vetes në pozicione me të cilat do të luftonte një gjimnast. Disa janë të...

Revolucion tek Vushtrria, klubi hapë konkurs pune për 28 pozita

0
FC Vushtrria që nga edicioni i ardhshëm do të bëjë gara në Ligën e Parë. Klubi vushtrrias nuk ia doli ta sigurojnë mbijetesën, duke...

De Rossit i ofrohet pozita e trajnerit te Fiorentina

0
Daniele De Rossi i ka dhënë fund karrierës së tij si futbollist në muajin janar të këtij viti. Ish-mesfushori italian që e kaloi një jetë...

Cila është pozita e gjumit e preferuar?

0
Një studim i ri tregon që pozita e gjumit mund të tregojë shumë në lidhje me ju, moshën tuaj, shëndetin dhe nivelin e edukimit. Studimet...

Pogbas i ndryshohet pozita, kështu do të duket tani formacioni i...

0
Ole Gunnar Solskjaer do të ketë në dispozicion Paul Pogban kur futbolli të rikthehet në Angli. Mesfushori francez ka pasur një sezon të vështirë duke...

Tare zbulon shumë të reja nga pozita e drejtorit

0
Drejtori i Lazios, Igli Tare ka folur sot në mikrofonat e Sky Sport për tregun e transfereve dhe më gjerë. Drejtori shqiptar ka thënë se të gjithë te...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS