17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozicionohet

Etiketim: pozicionohet

​Sfidë SHBA-së dhe NATO-s, luftanija ruse pozicionohet përballë Shqipërisë

0
Tensioni nuk ka të ndalur. Flota e Kremlinit del në det të hapur dhe qëllimi i vetëm është të sfidojë Perëndimin.Kudo në botë, nga...

Çfarë po ndodh? Tension në Mesdhe/ Putin provokon NATO-n, luftanija ruse...

0
Tensioni nuk ka të ndalur. Flota e Kremlinit del në det të hapur dhe qëllimi i vetëm është të sfidojë Perëndimin.Kudo në botë, nga...

Eklent Kaçi mposhtet në finale, Besar Spahiu pozicionohet i 17-ti

0
Eklent Kaçi ka dalë i dyti në Euroturin e Treviso, pasi u mposht 5-9 nga gjermani Joshua Filler. Bilardisti shqiptar rikthehet pas dy vitesh...

Aleati i fortë që i ktheu shpinën Erdoganit, ish-kryeministri që i...

0
Ish-kryeministri i Turqisë, Ahmet Davutoglu ka dhënë dorëheqjen nga partia në pushtet, AKP e udhëhequr nga Presidenti Rexhep Tajip Erdogani. Kjo u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS