19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pozicionimin

Etiketim: pozicionimin

Akupunktura, metoda efektive për pozicionimin e duhur të foshnjës para lindjes

0
Akupunktura ka provuar të jetë e dobishme në disa gjendje që përfshijnë gratë shtatzëna, të tilla si: të përziera dhe të vjella, dhimbje shpine...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS