9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pozicioni

Etiketim: Pozicioni

Si ndikon pozicioni i gjumit në shëndet

0
Sa herë shtriheni në shtrat për të bërë një sy gjumë me siguri e mendoni se si do të flini, në shpinë, në krah...

Pozicioni seksual që po u ofron orgazmë femrave, duhet ta praktikojnë...

0
Kur bëhet fjalë për pozicione seksuale, çdoherë është e rëndësishme që të eksperimentohet më shumë. Këtë javë Daily Star Online ka ofruar një sugjerim seksual,...

Pozicioni seksual që po ua mundëson çifteve të arrijnë kulmin e...

0
Daily Star Online dhe ekspertja e seksit, Ann Sumers, ka marrë në trajtim çështjen e pozicioneve të pazakonta këtë vikend. Kështu, të dyja palët kanë...

Ky është pozicioni i ri i seksit që po i çon...

0
Çdo mashkull është shumë i interesuar që femra e tij të jetë e kënaqur në krevat. Mirëpo shpesh nuk është e lehtë të përgatitet në...

Ky është pozicioni më i mirë për të fjetur

0
Fjetja me shpinë është parë si një nga mënyrat më të shëndetshme për trupin. Edhe pse ka mendime pro dhe kundër për çdo pozicion...

Pozicioni seksual që nxjerr ‘egërsi’ tek çiftet

0
Pas izolimit nga pandemia është koha për t’ju trajtuar në një pozicion seksi këtë fundjavë. Frisk është lëvizja e re e pastër për pozicionin tonë...

Pozicioni i joga-s që ju ndihmon të shmangni dhimbjen nëse uleni...

0
Shumë persona punojnë ulur, duke bërë që dhimbjet e shpinës të jenë më problematike se kurrë. Nëse jeni duke bërë joga, praktikën përmirësojeni me disa...

Pozicioni si flini në çift tregon shumë për lidhjen tuaj

0
Sipas ekspertëve të njohjes, gjuhës dhe psikologjisë, pozicioni në të cilin çiftet flenë tregon shumë për natyrën e marrëdhënies që kanë! Sepse pavarësisht gjithçkaje,...

Pozicioni i gjumit që rrit rrezikun e vdekjes foshnjore: Këto janë...

0
Kur doni që ta vini foshnjën në gjumë, madje edhe kur dremit, shtrijeni gjithmonë në shpinë. Ky është pozicioni më i sigurt i gjumit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS