10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pozicione

Etiketim: pozicione

Rikthim në PD?/ Topalli: S’kam diskutuar kurrë me Berishën për pozicione

0
Ish kryeparlamentarja e Jozefina Topalli është pyetur për një rikthim të mundshëm në PD, pas ardhjes së Berishë në krye të kësaj partie.Në studion...

Pesë pozicione që femrat i urrejnë në seks

0
“Doggy style” Nuk do mend që ky pozicion është i preferuari i meshkujve, por kur vjen puna tek femrat është shumë i dhimbshëm dhe ndonjëherë i...

McAllister: Lajçak arriti t’i sjellë në tryezë Kosovën e Serbinë, por...

0
Kryetari i Komitetit të Punëve të Jashtme të Parlamentit Evropian David McAllister përshëndet rifillimin e dialogut mes Serbisë dhe Kosovës dhe shprehet qartë pro liberalizimit...

5 pozicione seksi që janë më interesante kur bëhen me rroba

0
Ka një arsye që striptistët nuk dalin në skenë lakuriq që në fillim. Mënyra si i heqim rrobat e bën seksin më pasionant. Është një...

“E pushojnë për 2 minuta!” 7 pozicione që ju shpëtojnë nga...

0
Sipas statistikave, të rriturit shpenzojnë mesatarisht rreth 2-4 orë në ditë duke shkruar, duke shtypur dhe duke kontrolluar njoftimet në telefonat e tyre. Nuk është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS