9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Poz

Etiketim: poz

Me një pozë në të brendshme para pasqyrës, Era Istrefi vë në pah linjat e theksuara të trupit

Me një pozë në të brendshme para pasqyrës, Era Istrefi vë...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po e shijon në maksimum suksesin e dy projekteve të reja muzikore, me të cilat shënoi rikthimin në...
Me pozën provokuese nga vaska, Fjolla Morina flet sërish në lidhje me lajmet rreth arrestimit

Me pozën provokuese nga vaska, Fjolla Morina flet sërish në lidhje...

0
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, sot (e mërkurë) u tha se u arrestua në Prishtinë.Megjithëse, në një prononcim nga avokati i saj, Fanol Krasniqi,...
Vildane Zeneli thekson linjat trupore në pozën tërësisht nudo të realizuar në plazh

Vildane Zeneli thekson linjat trupore në pozën tërësisht nudo të realizuar...

0
Ajo është njëra nga modelet shqiptare që merr vëmendje dhe zgjon interesim për çdo paraqitje që bën në rrjete sociale.Bëhet fjalë për Vildane Zenelin,...
Beatrix Ramosaj merr vëmendje me dukjen atraktive në pozën nga makina

Beatrix Ramosaj merr vëmendje me dukjen atraktive në pozën nga makina

0
Pas daljes nga Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj një pjesë të mirë të kohës po e kalon jashtë Shqipërisë.Pas Greqisë, këngëtarja e njohur ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS