18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Potion

Etiketim: Potion

Calvin Harris, Dua Lipa dhe Young Thug publikojnë këngën e re “Potion”

Calvin Harris, Dua Lipa dhe Young Thug publikojnë këngën e re...

0
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka publikuar ditën e sotme (e premte) një tjetër këngë të re.Fjala është për një bashkëpunim të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS