9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pothuajse

Etiketim: pothuajse

Sean Penn dhe Leila George finalizojnë divorcin pas pothuajse dy vitesh martesë

Sean Penn dhe Leila George finalizojnë divorcin pas pothuajse dy vitesh...

0
Sean Penn dhe Leila George kanë finalizuar divorcin.Fituesi i 'Oscar', 61 vjeç, dhe aktorja australiane, 30 vjeçe, u lidhën fillimisht në vitin 2016 dhe...

Suarez: E kemi pothuajse të pamundur ta fitojmë La Ligën

0
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e ka pranuar se katalonasit e kanë tani pothuajse të pamundur ta fitojnë titullin e La Ligës për këtë...

Shënohet rasti i parë me koronavirus në Devoll, pothuajse i gjithë...

0
Gjashtë rastet e konfirmuara nga ministria e Shëndetësisë për Qarkun Korçë janë të shpërndara në 3 bashki. Në bashkinë e Devollit, është shënuar rasti...

Ky Nissan kushton 990 mijë euro, dhe pothuajse është shitur i...

0
Nissan më i shtrenjtë dhe më ‘brutal’ në histori u prezantua në Itali. Dhe siç i përshtatet një veture të tillë, u zgjodh vendndodhja e...

Lindsey ngacmon keq ndjekësit, bikinit e lagura i zbulojnë pothuajse gjithçka

0
Ajo është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Lindsey Pelas po ngacmon imagjinatën e ndjekësve sidomos gjatë ditëve të nxehta, kjo për faktin se...

Humbja e shijes ndodh te pothuajse gjysma e personave të prekur...

0
Nga 817 personat e infektuar me COVID-19, të cilët u përfshinë në studim, 49.8 për qind e tyre ndjenin ndryshimet kur ishte fjala për...

​Humbja e shijes ndodh te pothuajse gjysma e personave të prekur...

0
Pothuajse gjysma e të infektuarve me koronavirusin e ri kanë një ndryshim në sensin e tyre të shijes, sipas një studimi të botuar në...

Ana ngacmon imagjinatën me të brendshmet rrjetë, zbulon pothuajse gjithçka

0
Ana ka treguar gjithçka. Ana Cheri njihet për pozat e saj provokuese, mirëpo së fundmi është shfaqur më seksi se kurrë më parë. Në llogarinë e...

Covid-19 shtrihet pothuajse në gjithë Shqipërinë, rriten dukshëm rastet e reja

0
“Fluturon” kurba e infeksionit të Covid-19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit, janë identifikuar përmes testimesh 78 raste të reja. Numrin më...

Enca thyen rrjetin, shfaqet pothuajse nudo në plazh

0
Enca njihet për stilin ekstravagant dhe natyrën e saj pa komplekse. Së fundmi ajo ndodhet me pushime në jugun e Shqipërisë dhe ka vensosur të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS