18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Potenciali

Etiketim: potenciali

Xhaçka: Potenciali për konflikt në rajon është më i larti në...

0
Ministrja shqiptare për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka priti sot në një takim Përfaqësuesin Special të Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin.Në...

Hyn në fuqi ligji “Për aktivitetet detare”, Rama: I hap rrugë...

0
Prej ditës së djeshme ka hyrë në fuqi ligji “Për aktivitetet detare”, lajm ky i bërë me dijeni nga kryeministri Rama. Rama u shpreh se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS