20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Potenciale

Etiketim: potenciale

Ejupi komenton dënimin e Agim Ademit dhe kandidaturën potenciale për president...

0
Presidenti i Prishtinës, Remzi Ejupi, ka thënë se ai do të jetë prijës i ndryshimeve në futbollin kosovar, por s’ka pranuar të tregojë nëse...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS