9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Potencial

Etiketim: potencial

​Kosova, vend me potencial në turizëm dhe sport

0
Në Prishtinë sot është hapur Panairi i Turizmit dhe Sportit që do të zgjasë për dy ditë e që po mbahet në Pallatin e...

Voca: Ta mbajmë formën së paku të boksierëve që janë kandidat...

0
Armiku i padukshëm Covid 19 po shkakton gjithnjë e më shumë telashe të mëdha për secilën disiplinë sportive. Edhe Federata e Boksit të Kosovës po...

Shfaqet një tjetër virus i rrezikshëm në Kinë! Shkencëtarët: Ka potencial...

0
Një virus i ri që ka potencialin të bëhet pandemik është identifikuar në Kinë nga shkencëtarët. Ai është shfaqur së fundmi dhe mbahet nga...

Rastet e reja me COVID-19, Manastirliu: Treguesi se rreziku është potencial,...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, foli për luhatjen e ndjeshme të shifrave të koronavirusit, gjatë ditëve të fundit, në studion e “Real Story”. Manastirliu tha...

Si ta njohësh një tradhtar potencial: 3 sinjalet që s’gënjejnë

0
Do të të pëlqente ta dije apriori nëse partneri yt do të jetë besnik apo një tradhtar potencial? Sipas një kërkimi të fundit shkencor...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS