19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postuar

Etiketim: postuar

Zhvillim i pabesueshëm: Raiola mohon vdekjen e tij duke postuar në...

0
Rayola: Vdiqa për herë të dytë në katër muajGjëra të pabesueshme në Itali me vdekjen e raportuat të Mino Raiolës, teksa në kohën kur...

Kur është koha më e mirë për të postuar në Instagram?

0
Ekziston një mënyrë e thjeshtë për të rritur lojën tuaj në Instagram që nuk ju merr shumë kohë.Postimi në kohë specifike ka gjasa të...

Romeo Beckham ka postuar një fotografi me të dashurën e tij...

0
Prindërit e 17 vjeçarit David, 45, dhe Victoria, 46, kanë shkuar ne Puglia me fëmijët e tyre dhe të fejuarën e Brooklyn, Nicola Peltz....

Një çikliste seksi si Bebe Rexha, tërheq vëmendjen me videon e...

0
Bebe Rexha duket joshëse në postimin e fundit. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, është ndër emrat e njohur e cila përveç suksesit të madh në muzikë,...

Tjetër ‘përplasje’, Twitter etiketon si të “manipuluar” videon e postuar nga...

0
Një tjetër ‘përplasje’ ka ndodhur mes presidentit Donald Trump dhe Twitter. Media sociale e njohur hoqi një postim të presidentit, ku ky i fundit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS