10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Postribë

Etiketim: Postribë

Ngjarja në Postribë , helmimi i nxënësve u shkaktua salmonela –...

0
Salmonela është shkaku i helmimit të nxenësve në shkollën e mesme të Postribes në Shkodër.  ...

Shkon në 50 numri i nxënësve te helmuar në Postribë –...

0
Rëndohet situata e nxënësve të helmuar në shkollën e Postribës. Shumë prej fëmijëve janë rikthyer në urgjencën e spitalit të Shkodrës dhe të paktën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS