16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postojnë

Etiketim: postojnë

Labi i kundërpërgjigjet Leonorës: Shyqyr që paskan bo lajm për ty...

0
Leonora Jakupi kishte dalë kundër thirrjes së Labit për protestë. Labinot Tahiri gjatë ditë së sotme bëri thirrje për protestë dhe ftoi këngëtarët nga estrada...

Meghan dhe Harry postojnë një foto të papublikuar të Archie!

0
Sot babai i William dhe Harry fetson ditëlindjen e 71-të. Në morinë e urimeve që Princi Charles ka marrë në ditën e tij të...

Njerëzit e palumtur postojnë më shumë në Facebook

0
Ekspertët kanë veçuar disa postime që bëhen në rrjete sociale, që tregojnë se në jetën reale këta njerëz janë të palumtur. Ata postojnë vazhdimisht edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS